Pobierz zupełnie bezpłatnie e-book

20 nawyków konkretnej w biznesie

Wykreuj swoją nową biznesową rzeczywistość.

Odzyskaj kontrolę nad czasem.

Charyzmatycznie przyciągaj klientów.

JEŚLI NIE CHCESZ ZAPISYWAĆ SIĘ NA BEZPŁATNY NEWSLETTER, MOŻESZ UZYSKAĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW ODPŁATNIE WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W REGULAMINIE NEWSLETTERA KASIABORKOW.PL/REGULAMIN-NEWSLETTERA/.

Dlaczego warto pobrać
tego e-booka?

Znajdziesz tutaj nasze pomysły na to, jak wyrobić w sobie trwałe nawyki Konkretnej w biznesie w czterech kategoriach: mindset, marketing, sprzedaż i organizacja.

Pobierz tego e-booka, a poznasz:

  • 20 nawyków konkretnej w biznesie,
  • 4 prawa budowania nawyków,
  • Jakie procedury wdrożyć u siebie w biznesie?
  • 10 kroków lekkiej sprzedaży,
  • Lejek sprzedażowy na Instagramie,
  • Pomysły na działania marketingowe,
  • Biznesowe afirmacje dla Ciebie.

Kim jesteśmy?

Kasia

Specjalistka od usprawniania współpracy z klientami. Tworzy procesy współpracy z klientami, po których klienci zostają na lata. Uczy jak sprytnie pracować.

Pomaga kobietom pracować mniej i zarabiać więcej poprzez usprawnianie swojej codziennej pracy z klientami. Pokazuje, że automatyzacje mogą być proste i łatwe i nawet nietechniczne świetnie sobie z nimi poradzą. Pracuje głównie z kobietami, dzięki czemu spełnia swoją misję, by Polki zarabiały więcej i pracowały mniej!

Monika

Trenerka sprzedaży. Projektuje ekscytujące kampanie sprzedażowe. Uczę ciekawie mówić o swojej ofercie.

Pomaga kobietom spełniać siebie poprzez wyrażanie się biznesowo w nienachalnej i ludzkiej sprzedaży. Wyciąga Polki z przekonania, że dobry produkt sam się sprzeda. Że jak aktywnie wychodzą z ofertą to się narzucają  Dlatego pracuje głównie z kobietami, bo to kobiety, choć robią fantastyczne rzeczy często nie wychodzą z tym do świata.