II EDYCJA WARSZTATÓW STACJONARNYCH

7

II EDYCJA WARSZTATÓW STACJONARNYCH

7

Coś w powietrzu jakby wibruje, czujesz?… To zmiany w kobiecych biznesach. Zmiana myślenia, że wszystkie musimy zrobić dokładnie tyle samo kroków, by odnieść sukces. Zmiana myślenia, że kobiecy biznes to taki, aby na ZUS starczyło. Zmiany myślenia, że przedsiębiorczyni to taki udawany przedsiębiorca.

Czy masz czasem poczucie, ze zewsząd słyszysz całkiem różne przekazy na temat tego, jak powinnaś prowadzić swój biznes?

Słuchasz historii sukcesu innych osób, z takim poczuciem, że czegoś Ci nie mówią, bo widzisz, jak sama wpadasz na różne biznesowe przeszkody?

Pracujesz nad tym, żeby mieć pasywne dochody, tak, żeby dużo działo się bez Twojego udziału, ale nie widzisz, żeby wszystko spinało Ci się finansowo?

Słyszałaś o tym, że są drogi na skróty i też byś tak chciała, ale do tej pory ciągle masz wrażenie, że kręcisz się w kółko?

Prowadzenie biznesu online miało być łatwe, ale Ty nie możesz wydostać się z bieżączki i nie widzisz, jak miałby to wyglądać w szerszym kontekście?

Też tak miałyśmy! Podczas rozwoju naszych biznesów wielokrotnie korzystałyśmy z różnych źródeł, słuchałyśmy wielu guru i tak samo jak Ty często miałyśmy mętlik w głowie.

I poczucie, że dostajemy wybrakowaną wiedzę, tylko jeden „właściwy” system działania, który jest tym jedynym.

Tymczasem każda z nas jest inna i potrzebuje przetestować różne sposoby na to, jak może prowadzić swój własny biznes i na nowo, świadomie wybrać ścieżkę prowadzenia biznesu.

Jednocześnie wiemy, jak wiele osób jest zagubionych, bo otrzymuje tylko różne kawałki wiedzy, porozrzucane tu i tam, a nie system, który będzie łączył wszystko w jedną, spójną całość.

Dlatego na warsztatach: Konkretna w biznesie
poruszymy 4 filary prowadzenia biznesu:

Styl prowadzenia biznesu

Temat: Styl prowadzenia biznesu w pracy z klientami i podczas obsługi klienta.

Sprzedaż w Twoim biznesie

Temat: 5 kroków do odpowiedzialnej i skutecznej sprzedaży

Współprace z innymi

Temat: Jak sprawić, by być zauważaną i zapraszaną jako gość u innych

Media społecznościowe

Temat: Twoje działania w mediach społecznościowych i higiena pracy

Jeśli masz takie symptomy:

A

czujesz, że coś nie gra w Twoim biznesie

A

dalej nie wiesz, jak sprzedawać i jak prosić o zamówienie

A

nikt Cię nie poleca

A

nie czujesz mediów społecznościowych i w nie nie wierzysz

A

masz problemy z produktywnością

A

twoim klienci nie wracają po kolejne produkty

to te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na całodniowe warsztaty

w którym poruszymy aż 4 filary biznesu online:

♦ styl prowadzenia biznesu,

♦ sprzedaż,

♦ kolaboracje/współprace,

♦ social media.

Wybierz swoje miasto i termin

897 zł 697 zł

Warszawa 14.10

(Hotel Ibis Styles ul. Zagórna 1A, 00-441 Warszawa)

Co da Ci udział w warsztatach?

♦ zrozumiesz, w jakim stylu działasz i przestaniesz biczować się za niezrobione rzeczy,

♦ stworzysz lepsze biznesowe relacje, które będą trampoliną Twojego rozwoju,

♦ klienci będą się sami do Ciebie zgłaszać,

♦ będziesz bardziej atrakcyjną biznesową partnerką dla innych,

♦ przestaniesz bać się sprzedaży i mniej emocjonalnie do niej podejdziesz,

♦ zerwiesz z męskim/twardym sposobem prowadzenia biznesu,

♦ zrozumiesz jak prowadzić social media, aby sprzedawały i budowały wizerunek, jaki chcesz

♦ wreszcie będziesz wiedziała, jak prowadzić social media, by inni chcieli pisać, reagować, otwierać i oglądać.

A co, jeśli…

Nie będę miała jak wrócić, bo to sobota?

Planowo warsztaty zakończą się o 17.00. Jednym z kryteriów doboru lokalizacji jest bardzo dobre skomunikowanie z dworcem.

Jestem florystką, czy to jest dla mojej branży?

Zarówno dla branży florystycznej jak i innych branż stacjonarnych. Tematy poruszane i ćwiczenia dobrane podczas warsztatów pomogą w każdej branży. 

Mam już inne kursy, po co mi ta wiedza?

Nasze warsztaty są przede wszystkim nastawione na praktykę , porównywanie perspektyw z innymi przedsiębiorczyniami. Na uszczelnianiu biznesowego systemu. Tych warsztatów nie da się porównać do żadnego kursu online jaki znamy na polskim rynku.

Nie wiem, czy sobie poradzę. Jaki będzie poziom?

Poziom warsztatów będzie zależny od uczestniczek konkretnego spotkania. Nie martw się, że sobie nie poradzisz. Będziesz pracować w grupie i otrzymasz wsparcie nasze i innych uczestniczek . Nie zostawimy Cię z pytaniami, na wszystkie odpowiemy 🙂

Czego się dowiem?

Zapraszamy do innego miasta. Miasta zostały tak dobrane, by były świetnie skomunikowane. 

Ja już to wszystko wiem...

Wiedza, a wdrożenie jej w życie to bardzo często swie, różne kwestie. Zapytaj się sama siebie, czy to, co wiesz stosujesz w swoim biznesie? Jesli nie do końca – warsztaty są dla Ciebie!

Kim jest Konkretna w biznesie?

To przedsiębiorczyni taka jak Ty i ja. Kobieta z ambicjami i aspiracjami. Konkretna często łączy kilka ról w tym rolę mamy dlatego wie, że nie może cały dzień pracować. Pracować ma efektywnie, konkretnie.

 

Konkretna lubi się uczyć, ale jeszcze bardziej lubi widzieć efekty swojej pracy. Kiedy pracuje to konkretnie. Kiedy odpoczywa to też konkretnie. Konkretna ekonomicznie podchodzi do swoich zasobów, lubi sprytne rozwiązania. Nie unika jednak systematycznej pracy. 

Tematy, które poruszymy na warsztatach:

✨Temat: Styl prowadzenia biznesu w pracy z klientami i podczas obsługi klienta.

✨Sprzedaż Temat: 5 kroków do odpowiedzialnej i skutecznej sprzedaży.

✨Współprace z innymi Temat: Jak sprawić, by być zauważaną i zapraszaną jako gość u innych.

✨Media społecznościowe Temat: Twoje działania w mediach społecznościowych i higiena pracy.

BONUSY:

🔥 Nagranie webinaru: Działaj, wdrażaj, sprzedawaj w 2023

🔥 Polecane książki i inspiracje – przewodnik PDF

🔥 Wiosenne porządki w biznesie – mini kurs

 

Dodatkowo:

  • Weźmiesz udział w networkingu konkretnych kobiet w biznesie takich jak ty.
  • Skonfrontujesz swój sposób prowadzenia biznesu z innymi osobami, nabierzesz perspektywy.
  • Doładujesz się energią innych kobiet, które zabierzesz ze sobą po warsztatach.
  • Spędzisz czas w przepięknych przestrzeniach, zdjęcia z wydarzenia upięknią Twój Instagram.

O nas

Konkretną w biznesie poprowadzą dwie kobiety, tak różne od siebie jak to tylko możliwe.
Różni ich styl prowadzenia biznesu talenty i predyspozycje.
Łączy wspólna misja odczarowywania i nieromantyzowania kobiecych biznesów. 

Monika Wrona

Trenerka sprzedaży. Projektuje ekscytujące kampanie sprzedażowe. Uczę ciekawie mówić o swojej ofercie.

Pomaga kobietom spełniać siebie poprzez wyrażanie się biznesowo w nienachalnej i ludzkiej sprzedaży. Wyciąga Polki z przekonania, że dobry produkt sam się sprzeda. Że jak aktywnie wychodzą z ofertą to się narzucają  Dlatego pracuje głównie z kobietami, bo to kobiety, choć robią fantastyczne rzeczy często nie wychodzą z tym do świata. 

Kasia Borkowska

Specjalistka od usprawniania współpracy z klientami. Tworzy procesy współpracy z klientami, po których klienci zostają na lata. Uczy jak sprytnie pracować.

Pomaga kobietom pracować mniej i zarabiać więcej poprzez usprawnianie swojej codziennej pracy z klientami. Pokazuje, że automatyzacje mogą być proste i łatwe i nawet nietechniczne świetnie sobie z nimi poradzą. Pracuje głównie z kobietami, dzięki czemu spełnia swoją misję, by Polki zarabiały więcej i pracowały mniej!

Co będzie się działo konkretnie na miejscu?

Konkretna w biznesie co całodzienny warsztat i networking.

Spotykamy się co sobotę w 4 największych miastach w Polce, by poukładać sobie myślenie o biznesie na nowo. Skonfrontować swój styl działania z innymi. Doładować się energią grupy innych kobiet. Poczuć wartość płynącą ze współpracy.

Dołączyłam do warsztatów, bo potrzebowałam inspiracji i chciałam spędzić czas z obiema prowadzącymi na żywo 🙂 To były Świetnie zaprojektowane warsztaty (kolejność zagadnień, materiały, dobór ćwiczeń, prowadzenie). Inspirujące i dające „kopa do działania”. Czego nowego dowiedziałam się na warsztatach? Dowiedziałam się, że są inne osoby, które nie pracują w asanie… Że warto postawić na kolaborację…. Itd. Dokładnie takich spotkań potrzebuje każda przedsiębiorczyni! Polecam!

Agata Witkowicz

homestagerki.online

Na warsztatach odkryłam swój styl prowadzenia biznesu, jak to mnie wspiera, ale też jakie zagrożenia na mnie czekają i jak sobie z nimi mogę poradzić. Otworzyłam oczy na rzeczy, które mnie blokowały w dalszym działaniu i ułożyłam wstępny plan działania. Co mnie zaskoczyło? Każdy z nas mierzy się z podobnymi problemami, chociaż u każdego z nas wyglądają one trochę inaczej. Możemy się od siebie uczyć, wspierać. Takie spotkania na żywo, stacjonarnie dają zupełnie inną energię niż warsztaty online. Polecam warsztaty Każdej przedsiębiorczyni, która chciałaby lepiej zgłębić proces sprzedaży i dopasować go do swojego stylu prowadzenia biznesu. Dostajesz tutaj konkretne wskazówki, dopasowane do Ciebie, Twojej branży. Możesz przedyskutować swoje wątpliwości, pomysły.

Aleksandra Jakubowska

niemieckasofa.pl

Nie mogło mnie zabraknąć, bo to warsztat Kasi i Moniki, moich klientek! Poza spotkaniem z dziewczynami potrzebowałam jednak paru świeżych pomysłów, ponieważ odświeżam swoją markę. Jakie miałam wątpliwości przed dołączeniem do warsztatów? Że nic nowego się nie dowiem, jestem już po tylu kursach i szkoleniach… Dowidziałam się, jaki mam styl produktywności i jak z nim działać. Mnóstwo praktycznych wskazówek co do usprawnienia mojego biznesu, sprzedaży, promocji. Jak być specjalistką od swojej niszy. Jak wykorzystywać trendy. Jak więcej sprzedawać obecnym klientom. Jak lepiej zbierać opinie od klientów. I że nie ma opcji aktualnie promować się i wzrastać tylko organicznie. Zaskoczyło mnie to, że znalazł się czas, by każdej uczestniczce pomóc z jej konkretnymi wyzwaniami w biznesie, trochę jak mastermind <3
Emilia Wojciechowska

emiliawojciechowska.com

Na warsztatach Konkretna w biznesie poznałam nowe sposoby i miejsca dotarcia do klienta, istotne informacje na temat sprzedaży oraz obszarów mojej firmy, które wymagają poprawy. Zaskoczyły mnie informacje na temat mediów społecznościowych 🙂 Trochę bałam się, czy to będą dobrze zainwestowane pieniądze
Niepotrzebnie. To był mile spędzony czas. Trzymam kciuki za Wasze dalsze projekty!

Anna Sankiewicz

cookiefarmnatural.pl

Przykładowy harmonogram warsztatów

Spotykamy się o 9:00 i dzień zaczynamy wspólnym espresso

9.15-10.15 – Moduł I Styl prowadzenia biznesu w pracy z klientami i podczas obsługi klienta.

10.30-11.45 – Moduł II 5 kroków do odpowiedzialnej i skutecznej sprzedaży.

12.00-13.30- przerwa na lunch

14.00-15.00  Moduł III Jak sprawić, by być zauważaną i zapraszaną jako gość u innych.

15.15-16.45  Moduł IV Twoje działania w mediach społecznościowych i higiena pracy.

Zakończenie warsztatów bezalkoholowym prosecco

Wybierz swoje miasto i termin

897 zł 697 zł

Warszawa 14.10

Co się stanie, jeśli zapłacisz TERAZ?

Zarezerwuj swoje miejsce (ilość miejsc ograniczona), po opłaceniu otrzymasz:

🔥 Nagranie webinaru: Działaj, wdrażaj, sprzedawaj w 2023

🔥 Polecane książki i inspiracje – przewodnik PDF

🔥 Wiosenne porządki w biznesie – mini kurs 

FAQ czyli najczęściej zadawane pytani i odpowiedzi

Czy wystawiacie faktury?

Tak, oczywiście – po opłaceniu biletu daj znać, że chcesz fakturę i otrzymasz ją na adres mailowy. 

Chcę przyjść z grupą koleżanek

To świetnie – przyprowadź ze sobą kolejne osoby, a otrzymasz od nas zniżkę -50 zł za każdego uczestnika (płatne po zaksięgowaniu płatności).

Czy będzie nagranie?

Nie – są to warsztaty na żywo, czyli spotykamy się offline. 

Po zakupie biletu otrzymasz natomiast bonusy:

♦ nagranie webinaru: Jak budować ekosystem sprzedażowy?

♦ nagranie webinaru: Jak nie bać się sprzedaży?

♦ workbook: Must-Have działania w biznesie każdego dnia

biznesowy miesięczny kalendarz: Najważniejsze do zrobienia każdego dnia